Make your own free website on Tripod.com

KEPUTUSAN KESELURUHAN PERTANDINGAN LUAR SEKOLAH 2002

 

SUKAN GABUNGAN SEKOLAH-SEKOLAH     (28-03-2002)

JOHAN KESELURUHAN  17(emas) 12(perak) 6 (gangsa)

 

项目 Acara

组别 Kategori

Kedudukan

姓名 Pemenang

跳高

Lompat Tinggi

12 Lelaki 12 Tahun

金牌 Emas

徐伟伦 Ser Wei Lun

12 Perempuan 12 Tahun

金牌 Emas

洪洁雨 Ang Cieh Ee

10 Lelaki 10 Tahun

金牌 Emas

高树存 Koh Su Chun

10 Perempuan 10 Tahun

金牌 Emas

洪若莹 Ang Ruo Ying

铅球

Lontar Peluru

12 Lelaki 12 Tahun

金牌 Emas

徐企鸿 Ser Chi Hong

12 Perempuan 12 Tahun

金牌 Emas

许诗敏 Koh Tze Mian

跳远

Lompat Jauh

12 Lelaki 12 Tahun

银牌 Perak

江永胜 Kang Yong Xun

12 Perempuan 12 Tahun

铜牌 Gangsa

洪亦筑 Ang Yi Zhu

10 Lelaki 10 Tahun

银牌 Perak

吴益隆 Go Yi Long

10 Perempuan 10 Tahun

金牌 Emas

洪培丽 Ang Peh Lee

铜牌 Gangsa

洪晓甜 Ang Siao Tian

200米赛跑

200m Larian

三年级男生 Lelaki Tahun 3

银牌 Perak

陈健辉 Tan Kian Hui

四年级男生 Lelaki Tahun 4

银牌 Perak

吴益隆 Go Yi Long

四年级女生 Perempuan Tahun 4

金牌 Emas

洪培丽 Ang Peh Lee

五年级男生 Lelaki Tahun 5

金牌 Emas

高树维 Koh Su Wee

五年级女生 Perempuan Tahun 5

铜牌 Gangsa

洪亦筑 Ang Yi Zhu

六年级男生 Lelaki Tahun 6

银牌 Perak

江永胜 Kang Yong Xun

六年级女生 Perempuan Tahun 6

银牌 Perak

洪洁雨 Ang Cieh Ee

铜牌 Gangsa

彭雅菱 Pee Ya Ling

三脚竞走

Sukaneka

二年级男女 L / P Tahun 2

金牌 Emas

洪紫婷 Ang Zi Ting

陈燕妮 Tan Yan Ni

银牌 Perak

吴益凡 Go Yi Fan

洪若松 Ang Ruo Song

汤匙盛球

Sukaneka

一年级男生 Lelaki Tahun 1

银牌 Perak

洪若凯 Ang Ruo Kai

铜牌 Gangsa

柯健辉 Kua Jian Hui

一年级女生 Perempuan Tahun 1

金牌 Emas

戴婉仪 Yer Wan Yi

银牌 Perak

徐苇恬 Ser Wei Tian

4 X 100米赛跑

Larian 4 X 100m

12 Lelaki 12 Tahun

金牌 Emas

徐伟伦 Ser Wei Lun

洪文祥 Ang Boon Siang

江永胜 Kang Yong Xun

陈子康 Tan Zi Kang

12 Perempuan 12 Tahun

银牌 Perak

洪亦筑 Ang Yi Zhu

洪洁雨 Ang Cieh Ee

洪晓甜 Ang Siao Tian

蔡紫燕 Swa Zi Yan

 

 

100米赛跑

100m Larian

六年级男生 Lelaki Tahun 6

金牌 Emas

徐伟伦 Ser Wei Lun

六年级女生 Perempuan Tahun 6

金牌 Emas

洪洁雨 Ang Cieh Ee

五年级男生 Lelaki Tahun 5

金牌 Emas

洪文祥 Ang Boon Siang

五年级女生 Perempuan Tahun 5

银牌 Perak

洪亦筑 Ang Yi Zhu

四年级男生 Lelaki Tahun 4

金牌 Emas

吴益隆 Go Yi Long

银牌 Perak

陈子丰 Tan Zi Feng

四年级女生 Perempuan Tahun 4

金牌 Emas

洪若莹 Ang Ruo Ying

三年级女生 Perempuan Tahun 3

铜牌 Gangsa

高燕萍 Koh Yan Ping

 

12-13/3/2002

Kejohanan Olahraga Zon Kukup

Lompat Tinggi L10 - Emas

Koh Su Chun

Lompat Tinggi P10 - Emas

Ang Ruo Ying

Lompat Tinggi L12 - Gangsa

Ser Wei Lun

Lompat Tinggi P12 – Ke-4

Ang Cieh Ee

Larian 100m P12 – Ke-4

Ang Cieh Ee

Larian 100m P10 – Ke-4

Ang Ruo Ying

24/3/2002

Kejohanan Olahraga MSSD Pontian

Lompat Tinggi P10 – Perak

Ang Ruo Ying

2/5/2002

Pertandingan Ping Pong Zon Kukup

Johan ( perseorangan  L )

Naib Johan

Ketiga

Ketiga

Tan Chi Ping

Tan Zi Kang

Ser Chee Hong

Ser Wei Lun

Johan ( bergu )

 

Naib Johan

 

Tan Chi Ping

Tan Zi Kang

Ser Chee Hong

Ser Wei Lun

Ketiga ( perseorangan P )

Ang Yi Zhu

Naib Johan ( bergu )

Koh Tze Mian

Ang Yi Zhu

2/6/2002

Pertandingan Bola Keranjang Mini Zon Kukup

Pasukan Lelaki

Pasukan Perempuan

Naib Johan

Naib Johan

Julai 2002

Pertandingan Ping Pong MSS Johor

Ke-4 ( perseorangan L )

Tan Chi Ping

September 2002

Pertandingan Ping Pong MSS Malaysia

Naib Johan ( berpasukan )

Tan Chi Ping

Jun 2002

Pertandingan Bercerita Bahasa Cina Pontian

Saguhati

Koh Lee Yun

Oktober 2002

 

Pertandingan Tunas Ping Pong Pontian

Ketiga ( perseorangan L )

Ketiga ( perseorangan L )

Naib Johan ( perseorangan P )

Tan Chi Ping

Ser Wei Lun

Ang Yi Zhu

Pertandingan Tunas Ping Pong Johor

Naib Johor ( berpasukan L )

Tan Chi Ping

Ser Chee Hong

Pertandingan Ping Pong SJK(C)  Pontian

Johan ( perseorangan L )

Saguhati ( perseorangan L )

Saguhati ( perseorangan L )

Naib Johan

Tan Chi Ping

Lim Yong Teck

Koh Su Wee

Ang Yi Zhu

Johan ( bergu L )

 

Ke-4 ( bergu P )

Tan Chi Ping

Lim Yong Teck

Ang Yi Zhu

Yeo Ming Lee